Elektromonter - kampania obsługi lotnisk - Powidz, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Pracodawca: 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe, elektryczne, średnie zawodowe, elektryczne

Numer oferty: StPr/24/0206

Miejsce pracy: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) znajomość technicznych zasad obsługi o konserwacji urządzeń elektrycznych oraz posiadanie aktualnych uprawnień elektrycznych
2) utrzymywanie stałej gotowości ruchowo - eksploatacyjnej podleglych sobie urzadzeń elektroenergetycznych
3) organizowanie i nadzorowanie wykonywania niezbędnych pomiarów,oględziń sprzetu elektroenergetycznego kampanii zgodnie z przepisami
4) organizowanie badań sprzętu ochronnego i ppoż w terminach zgodnie z przepisami
5) prowadzenie obowiązującej dokumentacji tehniczno-eksploatacyjnej w zakresie podległych sobie urządzeńprzed przystąpieniem do pracy na urządzeniach elektroenergetycznych
6) czynny udział w wykonywaniu obsług i napraw przydzielonego pojazdu, sprzętu oraz pomoc operatorom, kierowcom kampanii w przeprowadzaniu obsługi technicznej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie wraz z premią regulaminową
okres zatrudnienia 4 miesiące z możiiwością przedłużenia umowy o pracę
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektromonter lotniczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe, elektryczne
  • średnie zawodowe, elektryczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy B

Wymagania pożądane

  • rzetelność, sumienność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wynagrodzenie wraz z premią regulaminową
Okres zatrudnienia: 4 miesiące z możiiwością przedłużenia umowy o pracę

Wymagane:
- co najmniej prawo jazdy kat B
- oraz uprawnienia SEP E gr 1 pkt 2 (urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV)

NIP: 6670004670
REGON: 310188854
Krótki opis działalności gospodarczej: Obrona narodowa
Adres: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Gazińska
Nr telefonu: 261 544 128
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1.Zgłoszenie kandydata powinno zawierać:
- podanie o pracę oraz CV
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.
Dokumenty ze wskazaniem aplikowanego stanowiska należy przesłać pocztą tradycyjną na adres:
33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO, POWIDZ-OSIEDLE 6, 62-430 POWIDZ
Oferty niekompletne, niespełniające wymogów oraz zlożone po terminie nie będa rozpatrywane.

2. O spełnieniu wymogów formalnych oraz terminie przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będaponiformowani droga telefoniczną.

3. Pracodawca nie ma obowiązku uzasadniania decyzji wyboru danego kandydata.

Ważne: Oosba wyłoniona w procesie rekrutacji,przed podpisaniem umowy opracę, będzie zobwiązana do złożenia oświadczenia o niekaralności.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta, Termin: Wymagane dokumenty należy wysłać pocztą tradycyjną z dopiskiem aplikowanego stanowiska., Godziny : Termin przyjmowania aplikacji do 24.03.2024.