Starszy referent - sekcja personalna s-1 - Świnoujście, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-03-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Pracodawca: Komenda Portu Wojennego
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: administracja lub pokrewne, wyższe (w tym licencjat), kierunek: administracja lub pokrewne

Numer oferty: StPr/24/0152

Miejsce pracy: Steyera 28, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku starszy referent w Sekcji Personalnej S-1 Komendy Portu Wojennego Świnoujście.
Opracowywanie, przygotowywanie oraz ewidencja decyzji administracyjnych dla żołnierzy zawodowych KPW.
Ewidencjonowanie i rozliczanie wniosków żołnierzy skutkujących wypłatą należności finansowych.
Sporządzanie planów urlopów żołnierzy oraz nadzorowanie jego realizacji oraz prowadzenie ewidencji w tym zakresie.
Prowadzenie - wraz z innym pracownikiem - rozkazu dziennego Komendanta Portu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: 3400,00 zł stawka zasadnicza + 24,77 % premii oraz dodatek za wysługę lat w zależności od stażu
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik do spraw osobowych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie ogólnokształcące, kierunek: administracja lub pokrewne
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: administracja lub pokrewne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Staż pracy wykształcenie wyższe - 2 lata pracy, średnie - 4 lata pracy, Umiejętność samodzielnej pracy oraz w zespole osób, samodzielność, dyspozycyjność. Umowa na okres próbny 3 miesiące, Praca w godzinach 7.00-15.30

NIP: 8550005892
Krótki opis działalności gospodarczej: obrona narodowa
Adres: Steyera 28, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariusz Słomka kmdr ppor
Nr telefonu: 261242800, 261242318
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1. Podanie
2. CV - życiorys zawodowy
3. Kopie świadectwa ukończenia szkoły średniej lub dyplomu ukończenia studiów
4. Kopie świadectw pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, poczta