Opiekun nad mieszkańcami domu dla matki z dziećmi - Racibórz, śląskie

Data dodania: 2024-03-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Pracodawca: Stowarzyszenie Przyjaciół Człowieka "Tęcza"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika/socjologia/psychologia

Numer oferty: StPr/24/0456

Miejsce pracy: Sempołowskiej 5, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca dodatkowa jako opiekun dla matek z dziećmi
Wymagane: wykształcenie wyższe pedagogiczne/socjalne lub psychologiczne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa
Zawód: wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika/socjologia/psychologia

NIP: 6391820755
REGON: 27804497300000
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem
Dom dla Bezdomnych "Arka N"
Adres: Sempołowska 5, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kierownik ośrodka
Nr telefonu: 32 417 58 54
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
kontakt w godz. 08:00- 16:00
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon