Konserwator - Krynica Morska, pomorskie

Data dodania: 2024-03-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: 1. WHITE HOTEL JAN ROMANIUK 2. PHU ROMAN JAN ROMANIUK

Numer oferty: StPr/24/0242

Miejsce pracy: Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prace konserwatorskie, prace naprawcze ( usuwanie usterek, drobne naprawy hydrauliczne)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 31 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto ( 25 netto) + do uzgodnienia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: umiejętności tzw. "złotej rączki".

NIP: 5930208134
REGON: 190581481
Adres: Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jan Romaniuk
Nr telefonu: 601-662-725
E-mail: biuro@hotelmorski.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: telefonicznie, e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon