Referent ds. administrowania siecią komputerową - Legionowo, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Pracodawca: Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Legionowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, informatyczne

Numer oferty: StPr/24/0162

Miejsce pracy: Piłsudskiego 26, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nadzorowanie obsługi poczty elektronicznej nauczycieli, pracowników administracji oraz uczniów w szkole oraz przygotowanie dokumentacji szkolnej wymagającej zgodności z RODO. Opieka nad stroną i prowadzenie strony internetowej szkoły, obsługa strony BIP i skrzynki ePUAP. Pomoc techniczna dla pracowników szkoły w obsłudze sprzętu komputerowego. Użytkowanie oprogramowania zgodnie z posiadanymi licencjami. Przygotowanie dokumentacji korzystania ze sprzętu przez uczniów i nauczycieli oraz innej dokumentacji szkolnej wymagającej zgodności z RODO. Administrowanie i zabezpieczanie sieci, systemów, baz danych. Instalacja i aktualizacja oprogramowania. Instalacja nowo zakupionego sprzętu komputerowego. Obsługa techniczna i zabezpieczenie sprzętu komputerowego, multimedialnego, audiowizualnego. Wykonanie drobnych napraw sprzętu komputerowego - w miarę możliwości. Bieżąca konserwacja sprzętu.

Po umowiem, umowa na czas nieokreślony.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator sieci komputerowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, informatyczne

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne

NIP: 5361919750
REGON: 015505004
Adres: Piłsudskiego 26, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Czop
Nr telefonu: 22 774 27 24 w. 590
E-mail: kadry@lokonopnicka.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: poniedziałek - piątek, Godziny : 8.00-16.00