Pomocnik operatora maszyn do tworzyw sztucznych - Bielsko-Biała, śląskie

Data dodania: 2024-03-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: ROSINSKI PACKAGING SP. Z O. O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0357

Miejsce pracy: Tadeusza Regera 125, 43-382 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyjęcie stanowiska pracy, pobranie od zmiennika informacji na temat przebiegu pracy, sprawdzenie stanu technicznego przejmowanych maszyn i narzędzi, wykonywanie poleceń mistrza zmianowego lub osoby wskazanej przez przełożonych, postępowanie zgodnie z przepisami BHP i p.poż, jak równiez zgodnie z zaleceniami otrzymanymi podczas szkolenia stanowiskowego. Stosowanie procedur i instrukcji zgodnie z zaleceniami otrzymanymi podczas szkolenia stanowiskowego. Stosowanie procedur i instrukcji zgodnie z wymogami Zintegrowanego Systemu Zarządzania, ustawianie i obsługiwanie maszyn, zmiana narzędzi i uruchamianie produkcji na maszynach, zmiana oprzyrządowania/ wymiana form na maszynie. Praca w Bielsku-Białej oraz w Nowym Dworze Mazowieckim, trzyzmianowa od poniedziałku do piątku (możliwe weekendy w razie potrzeby).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Data zakończenia: 17.03.2027
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe (mile widziane wykształcenie zawodowe), wymagana bardzo dobra sprawność fizyczna, zdolności manualne, dokładność, brak nałogów. Konieczny brak przeciwwskazań do częstego dźwigania przedmiotów (także o masie powyżej 25 kg), dobry wzrok, pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy także w Nowym Dworze Mazowieckim.

NIP: 5470245658
REGON: 070430217
Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja butelek z tworzyw sztucznych
Adres: Tadeusza Regera 125, 43-382 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Izabela Cocyk
Nr telefonu: 885 900 000
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wskazany kontakt telefoniczny w godz. 8.00-14.00 lub skierowanie z PUP
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon