Elektrodrążacz - Strojec, opolskie

Data dodania: 2024-03-08
Dodane przez: MCK Olesno Wielkie Przedmieście
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 310421

Miejsce pracy: Strojec, powiat: oleski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -obsługa elektrodrążarki wgłębnej
-przeprowadzanie kontroli jakości na stanowisku
-przygotowanie elektrod z technologami
-obsługa maszyn CNC- drutówki
-opracowanie technologii dotyczącej drążenia
-odpowiednie przygotowanie miejsca pracy i dbałość o
jego czystość
-przestrzeganie obowiązującego regulaminu pracy, zasad
oraz przepisów BHP
-dbanie o stan techniczny maszyn, urządzeń i narzędzi
pomiarowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 06.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 500
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektroenergetyk nastawni
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: zawodowe techniczne
Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie pracy na
podobnym stanowisku,
Uprawnienia, umiejętności: znajomość rysunku technicznego na
poziomie podstawowym, umiejętność obsługi komputera,
Praca na trzy zmiany: 6-14,14-22, 22-6
zorientowanie na jakość,

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Wielkie Przedmieście 41, 46-300 Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Małek
Nr telefonu: 343502170
E-mail: mck.olesno@ohp.opole.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail