Gospodarz obiektu sportowego - Tychy, śląskie

Data dodania: 2024-03-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: KLUB TENISOWY TENNIS TEAM BARTŁOMIEJ KUCHTA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0421

Miejsce pracy: Edukacji -, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Codzienne przygotowanie obiektu kortów tenisowych do użytku, utrzymywanie porządku na obiekcie, koszenie trawników, podlewanie, prace manualne itp.
*praca na umowę zlecenie w godz. 07:00-11:00;
*zlecenie wg indywidualnego grafiku ok. 25h/tygodniowo (praca również w dni wolne)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 15.03.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Godzinowy system wynagrodzenia
Zawód: pozostali pracownicy obsługi technicznej biur, hoteli i innych obiektów
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • zdolności manualne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, zdolności manualne (tzw. "złota rączka")

NIP: 6461153242
REGON: 273030630
Adres: Grota Roweckiego 4D, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bartłomiej Kuchta
Nr telefonu: 507137640
E-mail: tennis.team@poczta.onet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 10:00-12:00, 14:00-20:00