Sortowanie paczek - Wyry, śląskie

Data dodania: 2024-03-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: "HR WORK FORCE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0156

Miejsce pracy: Na Wierzysko 7, 43-175 Wyry, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Branża: Logistyczna (kurierska)

- Sortowanie paczek na regiony
- Układanie przesyłek
- Wykładanie towaru na taśmę
- Czynności magazynowe

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:U
Umowa zlecenie maksymalnie 18 miesięcy
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-175 Wyry ul. Na Wierzysko 7
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
wtorek-sobota w godzinach: 00:00-09:00 - ok 5-8 godzin w tym przedziale czasowym
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 130.0
Data rozpoczęcia: 11.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,5 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa
ok 130 godzin w miesiącu
Dodatkowe benefity:
premia do 450 zł brutto miesięcznie + dodatek stażowy
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane: doświadczenie zawodowe oraz uprawnienie na wózki UDT; inne wymagania: dyspozycyjność, sprawność fizyczna.

NIP: 8971762768
REGON: 02126913100000
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy
Nr KRAZ: APT6474
Adres www: www.hrworkforce.pl
Adres: 50-155 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Weronika Nowak
Nr telefonu: 605 510 208
E-mail: katowice@hrworkforce.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po kontakcie telefonicznym celem ustalenia miejsca i terminu spotkania, Godziny : pn-pt, 08:00 do 16:00