Opiekun osoby starszej - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2024-03-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: Iwona Kowalczyk-Łojko Goplany Apartments

Numer oferty: StPr/24/0345

Miejsce pracy: Siewna 5a, 81-574 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomoc przy osobach starszych i osobach z niepełnosprawnościami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 07.03.2024
Data zakończenia: 07.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poszukiwane osoby empatyczne, szanujące osoby starsze, dyspozycyjne oraz sumienne. Praca w godzinach 7:00-19:00

NIP: 5782132243
REGON: 170929020
Adres: Goplany 6, 81-524 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Kowalczyk-Łojko
Nr telefonu: 608 733 027
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon