Księgowa - specjalista ds.płac - Barlinek, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-03-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Pracodawca: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "PIAST" W BARLINKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0179

Miejsce pracy: Wodna 2, 74-320 Barlinek, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kompleksowa obsfuga płacowa, prowadzenie dokumentacji płacowej związanej
ze stosunkiem pracy i umowami cywilnoprawnymi, prowadzenia dokumentacji zasiłkowej, prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej, sporządzalie deklaracji ZUS, PIT oraz wymaganych przepisami sprawozdań do
US oraz GUS, prowadzenie dokumentacji i obsfugi PPK, wystawianie wymaganych przepisami
dokumentów oraz zaświadczęń dla pracowników, monitorowanie zmtan w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych, sporządzanie zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy, analiza zużycia wody w lokalach,
rozliczarlie delegacji słuzbowych i prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu, prowadzęnie rozliczęń lokali uzytkowych, ewidencja udziałów członkowskich, fakturowanie, sporządzanię ęwidencji zakupów na potrzeby podatku VAT prowadzęnie ęwidencji złożonych oświadczęń na potrzeby systęmu gospodarowania odpadami komunalnymi,sporządzanie deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, dekretacja i księgowanie dokumentów.

Praca w godzianch: poniedziałek 8-16, od wtorku do piątku w godz. 7-15.

Kontakt dla osób niezarejestrowanych w Urzędzie Pracy: CV wraz z listem motywacyjnym kierować na adres siedziby Spółdzielni Mieszkaniowej,,PIAST" w Barlinku, ul. Wodna 2 lub drogą elektroniczną na adres: sekretariat@smpiastbarlinek.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 820 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • program Płatnik wersja 10
  • Doświadczenie w zawodzie
  • obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz zasad naliczania wynagrodzeń.
Dokładnoiść, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu, doskonała organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista.

NIP: 5970000598
REGON: 00048945500000
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Lipowa 3, 74-320 Barlinek, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kamila Chrobot
Nr telefonu: 957461788
E-mail: kamila.chrobot@pupmysliborz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV
Osoba do kontaktu pracodawcy: Elżbieta Melon
Nr telefonu: 95 74 61 074
E-mail: sekretariat@smpiastbarlinek.pl