Pomocnik młynarza - Niedźwiady, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Pracodawca: MŁYN NIEDŹWIADY A. SIEWKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0279

Miejsce pracy: 62-800 Niedźwiady 59A, powiat: kaliski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Operator linii produkcyjnej w młynie.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 11.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie 3 miesiące,później umowa o pracę
Zawód: młynarz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 9680978375
REGON: 36387939900000
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
Adres www: http://www.mlynniedzwiady.pl
Adres: 62-800 Niedźwiady 59A, powiat: kaliski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Niedźwiedź
E-mail: biuro@mlynniedzwiady.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail