Pedagog specjalny - Słupsk, pomorskie

Data dodania: 2024-03-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W SŁUPSKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0545

Miejsce pracy: Mickiewicza 32, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wynagrodzenie nauczyciela pedagoga specjalnego uzależnione jest od stopnia awansu zawodowego i stażu pracy zgodnie z rozporządzeniem MENiS. Godziny pracy zgodnie z grafikiem ustalonym przez dyrektora szkoły.
Zakres obowiązków na stanowisku pedagoga specjalnego określać będzie Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 lipca 2022 r. w sprawie wykazu zajęć prowadzonych bezpośrednio z uczniami lub wychowankami albo na ich rzecz przez nauczycieli poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz nauczycieli: pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów, logopedów, terapeutów pedagogicznych i doradców zawodowych.
Praca na czas określony: 01.09.2024-31.08.2025
Wymiar czasu pracy: 0,68 etatu tj. 15/22
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.38
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 350 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pedagog specjalny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli - § 28

NIP: 8393198002
REGON: 771602762
Adres: Mickiewicza 32, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Wasilewska
Nr telefonu: 59 8424894
E-mail: sekretariat@lo2.slupsk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail