Inspektor weterynaryjny do spraw bezpieczeństwa żywności, pasz i utylizacji z uwzględnieniem problemów epizootycznych - Koszalin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-03-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0468

Miejsce pracy: Połczyńska 68, 75-816 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku:
Prowadzi kontrole w ramach nadzoru sprawowanego przez PLW nad podmiotami w zakresie bezpieczeństwa żywności,
bezpieczeństwa i higieny pasz oraz utylizacji z uwzględnieniem zagadnień epizootycznych.
Prowadzi działania dotyczące produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego (pupz), w nadzorowanych obiektach z uwzględnieniem zagadnień epizootycznych.
Prowadzi działania dotyczące wysyłek towarów oraz zwierząt poza granice RP, przywozu towarów z uwzględnieniem zagrożeń epizootycznych.
Współpracuje z innymi zespołami PIW, w szczególności z Zespołem Epizootycznym.
Prowadzi dokumentację dotyczącą prowadzonych spraw.
W przypadkach koniecznych prowadzi działania w zakresie dotyczącym zwalczania chorób zakaźnych zwierząt.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 11.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 500 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy po 5 latach udokumentowanego zatrudnienia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: lekarz weterynarii
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie: wyższe weterynaryjne - lekarz weterynarii,
- prawo jazdy kat. B,
- prawo wykonywania lekarza weterynarii lub dokument potwierdzający ubieganie się o uzyskanie tego prawa,
- w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie
lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
- posiadanie obywatelstwa polskiego,
- korzystanie z pełni praw publicznych,
- nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
Szczegóły znajdują się w ogłoszeniu nr 134756 na stronie https://piwkoszalin.ssdip.bip.gov.pl lub https://nabory.kprm.gov.pl/

NIP: 6692213487
REGON: 330958851
Adres: Połczyńska 68, 75-816 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. pn. 8:00 - 16:00, wt.- pt. 7:00- 15:00, pierwsza umowa na czas określony 1 rok ( służba przygotowawcza) następnie na czas nieokreślony, miejsce pracy: siedziba oraz teren powiatu koszalińskiego, szczegółowe informacje na temat naboru znajdują się w ogłoszeniu nr 134756 na stronie https://piwkoszalin.ssdip.bip.gov.pl lub https://nabory.kprm.gov.pl/
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta