Chemik - technologia chemiczna - Słupca, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Pracodawca: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemilogiczna w Słupcy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0197

Miejsce pracy: KOŚCIUSZKI 9, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zadania do wykonywania na stanowisku pracy są zwiazane ze sprawowaniem nadzoru sanitarnego w zakresie;
1) higieny środowiska, a zwłaszcza wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi, gleby i wód i innych elementów Srodowiska w zakresie określonym w odrębnych przepisach,
2) utrzymania należytego stanu higienicznego nieruchomości, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej. dróg, ulic, oraz osobowego i towarowego transportu drogowego i kolejowego,
3) higieny środowiska i czystości,
4) opracowywanie odpowiednich wniosków, sprawozdań i opisów z działalności.
poprzez:
- kontrole stanu sanitarnego miast, gmin, osiedli, obiektów i urządzeń,
- kontrole i nadzór nad higieną środowiska naturalnego i środowiska bytowania z uwzglednieniem higieny urządzeń użyteczności publicznej i środków komunikacji publicznej,
- nadzór sanitarny nad wodą przeznaczoną do spożycia przez ludzi,
- kontrole stanu sanitarnego urządzeń służących do zaopatrywania ludności w wodę przeznaczoną do spożycia przez Iudzi,
- nadzór nad wodami używanymi do celów kapielowych i rekreacyjnych - nadzór sanitarny nad chowaniem zwłok i szczątków ludzkich, nad ich przewozem, a także ekshumacją i miejscami chowania zmarłych,
- nadzór nad gospodarką odpadami szpitali.
- kontrole obiektów i urządzeń użyteczności publicznej, a w szczególności obiektów turystyczno- wypoczynkowych, zakładów pomocy społecznej, obiektów sportowych, hoteli, zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, aptek, pralni itp.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 07.03.2024
Data zakończenia: 28.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach od 7.25 do 15.00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: chemik - technologia chemiczna
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Praca w zespole
  • dobra obsługa komputera
  • znajomość obsługi Pakietu Office (Word, Exel)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania konieczne; znajomość podstawowych aktow prawnych obowiązujących w Inspakcji Sanitarnej,znajomość ustawy Kodeksu Postępowania Administracyjnego,dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office,MS Exel,MS Word).

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy;rzetelność,terminowość,odpowiedzialność,dokładność,umiejętność obsługi urządzeń biurowych,organizacja pracy własnej.

Pożądany kierunek-biologia, chemia ,technologia chemiczna,ochrona środowiska, inżynieria środowiska lub inne pokrewne mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej

NIP: 6671222162
REGON: 000307431
Krótki opis działalności gospodarczej: Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą, pozostałymi usługami społecznymi, z wyłączeniem zabezpieczeń społecznych.
Adres: KOŚCIUSZKI 9, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Śruba-Czechowska
Nr telefonu: 632743642
E-mail: sekretariat.psse.slupca@sanepid.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: curriculum vitae
list motywacyjny
kserokopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie wykształcenia,
kserokopie dokumentów potwierzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie doświadczenia zawodowego/staż pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail