Sprzedawca lodów - Zgorzelec, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Pracodawca: KLG KAMILA LECH-GAJDA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0114

Miejsce pracy: Wrocławska 3, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprzedaż lodów , deserów, gofrów i ciast,
godziny pracy 12.00- 20.00 i 10.00 - 18.00 (wg grafiku )- praca w dni wolne;
umowa zlecenie na okres 3 miesięcy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 20.03.2024
Data zakończenia: 19.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 31,7 PLN
Opis wynagrodzenia: godzinowy
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Sprzedawca*
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie podstawowe - mile widziane zasadnicze zawodowe , chęci do pracy , kultura osobista , znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana;

NIP: 6151911659
REGON: 021864610
Adres: Wrocławska 3, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kamila Lech - Gajda
Nr telefonu: 075 77 17 044
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: telefonicznie umawiać się na spotkanie