Obsluga klienta, recepcja, biuro - Biskupin, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-03-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0195

Miejsce pracy: 88-410 Biskupin 6, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsluga komputera i podstawowych programów
odpisywanie emaili
odbieranie telefonów
praca z klientem hotelowym
spotkania z klientami
koordynowanie pokoi hotelowych
Mozliwosc umowy o prace po okresie probnym .
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • obsługa programów użytkowych pakietu Microsoft Office
  • prawo jazdy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : obsluga klienta hotelowego, odbieranie telefonów, spotkania z klientami , odpisywanie emaili,

NIP: 5621538595
REGON: 092424346
Adres: 88-410 Biskupin 6, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Martyna Grabianowska
Nr telefonu: 694030003
E-mail: biskupin33@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail