Sprzedawca - Ruda Śląska, śląskie

Data dodania: 2024-03-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracodawca: SPÓŁKA CYWILNA "MIREX II" MIROSŁAW KOTLORZ, KRZYSZTOF KOTLORZ

Numer oferty: StPr/24/0176

Miejsce pracy: Piastowska 19, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzedaż i przyjmowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Uprawnienia:
  • książeczka sanepidowska
  • kasa fiskalna
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana komunikatywność, chęci do pracy, książeczka sanepidowska (niekoniecznie aktualna). Wymagane min. 2 miesięczne doświadczenie zawodowe. Wymagane minimalne pojęcie o handlu oraz umiejętność obsługi kasy fiskalnej.
Możliwe nadgodziny (płatne + 50% od stawki mini
Pierwszy miesiąc umowa zlecenie następnie umowa o pracę

NIP: 6262744561
REGON: 278221984
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż detaliczna
Adres: Piastowska 19, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Kotlorz
Nr telefonu: 504 524 041
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon