Szwaczka - Dąbrowa Górnicza, śląskie

Data dodania: 2024-03-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pracodawca: JAXA S.C. ORZESZYNA JACEK, ORZESZYNA JOLANTA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0169

Miejsce pracy: Rapackiego 22, 42-520 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: szycie odzieży sportowej i myśliwskiej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 07.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: szwaczka maszynowa
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Szwaczka maszynowa
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w zawodzie.
Wymagana znajomość maszyn szwalniczych przemysłowych typu overlock, stebnówka, podszywarka.

NIP: 6290011451
REGON: 270225801
Krótki opis działalności gospodarczej: sprzedaż odzieży sportowej
Adres: Rapackiego 22, 42-520 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Fielek
Nr telefonu: 500-204-332
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - CV,
- dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie w Dąbrowie Górniczej skierowania do pracy wydawane są u doradców klienta
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon - I kontakt telefoniczny