Pracownik restauracji - Kępa, opolskie

Data dodania: 2024-03-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: MRESTAURANTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0598

Miejsce pracy: OPOLSKA 34, 46-022 Kępa, powiat: opolski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń

prace magazynowe, uzupełnianie zapasów

sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień

prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji. Możliwośc zatrudnienia osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (lekki, umiarkowany).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 07.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto+ 20% premii za pracę w godz. nocnych 23:00-7:00. Elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: chęci do pracy, otwartości i komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, książeczki sanepidowskiej jeśli nie masz jej dziś to będzie na to czas po decyzji zatrudnienia. Oferujemy: Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce, Atrakcyjna oferta rabatowa na posiłki w czasie pracy, Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, Możliwość nabycia kart sportowych MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich. Nasza restauracja zlokalizowana jest przy obwodnicy Opola (skrzyżowanie ul. Luboszycka - Opolska). Tuż przy restauracji znajduje się przystanek MZK gdzie dojedziesz linią nr 21.

NIP: 9910551405
REGON: 52639539100000
Adres: OPOLSKA 34, 46-022 Kępa, powiat: opolski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agata Przybyła
Nr telefonu: 668459186
E-mail: praca@mrest.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail