Technik mechatronik - Nysa, opolskie

Data dodania: 2024-03-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Pracodawca: AWGTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/0336

Miejsce pracy: PODOLSKA 2A, 48-303 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Projektowanie i programowanie urządzeń mechatronicznych, obsługa i programowanie sterowników PLC, montaż urządzeń mechatronicznych w produkowanych maszynach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 8 500 PLN
Opis wynagrodzenia: plus premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik mechatronik*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie techniczne, podstawowa znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej sterowników PLC, komputerów przemysłowych, czujników, falowników, serwonapędów, regulatorów itp. Umiejętność odczytywania rysunku technicznego. Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi. Znajomość branży obróbki skrawania.

NIP: 7532468405
REGON: 52442466800000
Adres www: www.awgtech.eu
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wiesława SURY
Nr telefonu: 774489960
E-mail: w.sury@nysa.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Osoba do kontaktu pracodawcy: Ireneusz Machaczek
E-mail: Rekrutacje@awgtech.eu