Pracownik/pracownica magazynu - Mysłowice, śląskie

Data dodania: 2024-03-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracodawca: SEIFERT POLSKA SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0120

Miejsce pracy: Kosztowska 21, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kompletacja zamówień za pomocą skanera, prace porządkowe. Umowa zlecenie do 31.10.2023. Praca w zakresie godzin 8-16, w wybrane dni do uzgodnienia.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 06.03.2024
Data zakończenia: 31.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: system wynagradzania godzinowy
Zawód: robotnik magazynowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Sprawność fizyczna, chęć do pracy. Wykształcenie min. podstawowe. Mile widziani studenci/osoby uczące się lub emeryci.

NIP: 6272356984
REGON: 276658560
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń
Adres www: www.seifert-polska.pl
Adres: Kosztowska 21, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 32 731 70 04
E-mail: kariera@seifert-logistics.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - tel.: 32 731 70 43