Office manager - Racibórz, śląskie

Data dodania: 2024-03-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Pracodawca: Design Technologies International "D.T.I." Sp. z o.o.

Numer oferty: StPr/24/0418

Miejsce pracy: Eichendorffa 7, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: WYMAGANIA:
- wykształcenie co najmniej średnie, preferowane z zakresu ekonomii / administracji,
- doskonała znajomość pakietu Office (zwłaszcza Word, Excel, Power Point),
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- dobra organizacja pracy,
- wysoka kultura osobista,
- mile widziane doświadczenie w pracy biurowej,
- prawo jazdy kat.B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- planowanie, nadzorowanie i obsługa spotkań służbowych,
- prowadzenie kalendarzy zarządu
- organizacja podróży służbowych krajowych i zagranicznych (rezerwacja biletów, hoteli, ubezpieczeń etc),
- planowanie i koordynacja korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
- prace administracyjno-biurowe,
- prowadzenie archiwum firmy
- porządkowanie dokumentacji,
- praca w recepcji,
- sporządzanie raportów, protokołów i prezentacji,
- obsługa urządzeń biurowych,
- zaopatrzenie biura we wszystkie potrzebne elementy, które umożliwią komfortową pracę reszcie pracowników,
- negocjowanie i współpraca z dostawcami oraz kontrahentami sprzętu oraz wyposażenia biura (korzystne umowy na dzierżawę),
- kontakt z instytucjami i urzędami, tj. kancelariami prawnymi i notarialnymi, urzędami miasta, gminy itd.
- współpraca z firmami ubezpieczeniowymi (negocjowanie polis, dbanie o ciągłość ubezpieczeń),
- terminowa organizacja wymaganych przepisami przeglądów,
- tworzenie i bieżące uaktualnianie wewnętrznych baz danych,
- dbałość o wszystkie czynności, które usprawniają pracę biura,
- dbałość o ogólny porządek w biurze i miejscu pracy.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- prywatną opiekę medyczną,
- dofinansowanie wypoczynku,
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
- system premiowania

BENEFITY:
- ubezpieczenie na życie
- owoce, kawa/herbata, napoje, paczki świąteczne dla dzieci
- możliwość uzyskania uprawnień
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: + premie
Wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

NIP: 6390005303
REGON: 271023086
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja maszyn do obróbki metalu
Adres www: www.dti.com.pl
Adres: Eichendorffa 7, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 600 740 504
E-mail: mszymczyk@dti.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny
Prośba o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Design Technologies International D.T.I. Sp. z o. o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych".
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail