Monter taśmociągów/ operator maszyn - Mechlin, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie
Pracodawca: "GAWROŃSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0111

Miejsce pracy: Średzka 2E, 63-100 Mechlin, powiat: śremski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: prace produkcyjne, praca w zespole łatwa i powtarzalna, możliwość przyuczenia, mile widziane zdolności manualne. Oferuje: zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Praca stacjonarna w systemie zmianowym, Ustrukturyzowany proces wdrożeniowy/ przeszkolenie, Możliwość rozwoju i nabywania doświadczenia, Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i kwalifikacji, Premię kwartalną uzależnioną od zaangażowania, Karnety do korzystania z usług obiektów sportowych dla najbardziej zaangażowanych pracowników, Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej/ część kosztów dofinansowywana przez pracodawcę, Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach, Dowóz pracowników bezpłatnym autobusem kursującym na trasie Śrem/ Mechlin, dojazd na I i II zmianę możliwy również autobusem linii nr 13,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.03.2024
Data zakończenia: 10.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia z pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik-monter maszyn i urządzeń*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, mile widziane zdolności manualne, chęć do pracy, zaangażowanie

NIP: 5861012616
REGON: 19043699700000
Krótki opis działalności gospodarczej: Producent konstrukcji metalowych
Adres www: www.gawronski.de
Adres: Średzka 2E, 63-100 Mechlin, powiat: śremski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Roma Stróżewska
Nr telefonu: 571-602-156
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon