Księgowy - Cegłów, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: Gminna Biblioteka Publiczna - Kulturoteka w Cegłowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/227

Miejsce pracy: Piłsudskiego 22, 05-319 Cegłów, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -prowadzenie całości spraw związanych z rachunkowością jednostki budżetowej,
-wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi,
-kontrola zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym,
-kontrola kompetentności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i fnansowych,
-opracowywanie planów dochodów i wydatków budżetowych jednostki,
-dokonywanie zmian w planach finansowych i sporządzanie wniosków o przeniesienie środków budżetowych,
-analiza stanu wykorzystania środków przydzielonych z budżetu w tym dotacji i środków pozabudżetowych,
-sporządzanie sprawozdań budżetowych, finansowych i statystycznych,
-sporządzanie analiz z wykonania planu dochodów i wydatków jednostki,
-przygotowanie umów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 56.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
Opis wynagrodzenia: 2-3 godziny dziennie w godzinach 15-19
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Księgowy (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • obsługa komputera Word, Exell

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność zarządzania ryzykiem i finansami, kreatywność, otwartość na wyzwania
znajomość programów księgowych, znajomość oprogramowania Syriusz, znajomość przepsiów z zakresu: ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości, ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, ustawy o samorządzie terytorialny, kodeksu postępowania administarcyjnego

NIP: 8221471469
REGON: 140747785
Adres: Piłsudskiego 22, 05-319 Cegłów, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 257570181, 881405491
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny, Godziny : 11-17