Specjalista - sekcja operacyjna w wydziale koordynacji i analiz - Zielona Góra, lubuskie

Data dodania: 2024-03-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Rejonowy Zarząd Infrastruktury Zielona Góra
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne, kierunek: administracja lub bezpieczeństwo narodowe

Numer oferty: StPr/24/0337

Miejsce pracy: Chrobrego 7, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wykonywanie obowiązków Administratora Systemów Alarmowych (ASA) m. in. prowadzenie szkoleń z Zakresu ASA oraz kontakt z firmami serwisującymi systemy alarmowe,
- pełnienie funkcji pomocnika Komendanta ochrony,
- realizacja działań z zakresu Obrony Przed Bronią Masowego Rażenia i Ochronę Przeciw Lotniczą,
- współpraca z WCR w zakresie pracowniczych przydziałów mobilizacyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 268 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 4268 zł brutto, 1 zmiana 7-15, umowa o pracę na okres próbny następnie umowa o pracę na czas określony i umowa o pracę na czas nieokreślony
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), administracyjne, kierunek: administracja lub bezpieczeństwo narodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (podania z wykształceniem średnim tez będą rozpatrywane) kierunek: administracja lub bezpieczeństwo narodowe (mile widziane ukończenie uczelni wojskowej lub technicznej oraz mile widziane doświadczenie w pracy w wojsku). Znajomość przepisów ustawy o obronie Ojczyzny i Rozporządzeń około ustawowych. Praktyczna znajomośc obsługi komputera pakiet Office, samodzielnośc oraz inicjatywa w działani, umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole. Umiejętność zastosowania dokumentów normatywnych w praktyce.

NIP: 9290000549
Adres: Chrobrego 7, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Stanisława Ptaszkiewicz
Nr telefonu: 261 648 358
E-mail: rzizielonagora@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - list motywacyjny,
- CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,
- kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
- kserokopie świadectw pracy,
- kserokopie świadectw/dyplomów potwierdzających wykształcenie,
- mile widziane kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach itp.,
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na ww. stanowisko.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon