Specjalista finansowo-pożyczkowy (żary) - Żary, lubuskie

Data dodania: 2024-03-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
Pracodawca: FUNDACJA "PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Preferowane ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/0189

Miejsce pracy: Mieszka I-go 13, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa Funduszu Pożyczkowego:
1. Promocja funduszu - udzielanie informacji osobom zainteresowanym,
2. Wstępna analiza formalna składanych wniosków,
3. Analiza merytoryczna składanych wniosków pożyczkowych i przedkładanie ich Komisji Pożyczkowej do rozpatrzenia (zgodnie z procedurami udzielania pożyczek),
4. Opracowywanie i prowadzenie pełnej dokumentacji pożyczkowej, prowadzenie monitoringu pożyczek, weryfikacja ubezpieczeń pożyczek, rozliczeń, całość procesu pożyczkowego,
5. Przygotowywanie raportów z działalności funduszu,
6. Ewidencja operacji i dokumentów spłat pożyczek,
7. Prowadzenie rozliczeń pożyczkobiorców,
8. Inne zadania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: doradca finansowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Preferowane ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1. Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie analizy ryzyka kredytowego rozumiane jako analiza zdolności pożyczkowej przedsiębiorstw,
2. Co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze działań monitoringowych lub kontrolingowych, polegające, m.in. na opracowaniu raportów, analiz z działalności sprzedażowej,
3. Znajomość pakietu Office - w szczególności Excel,
4. Samodzielność i zaangażowanie,
5. Umiejętność analitycznego myślenia,
6. Dokładność i skrupulatność.

NIP: 9281002224
REGON: 97006521500000
Krótki opis działalności gospodarczej: Fundacja
Adres: Mieszka I-go 13, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Kaczmarczyk
E-mail: fp@fundacja.zary.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Cv i list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, inny - SKIEROWANIE Z PUP