Pracownik biurowo-magazynowy - Krzyżanów, łódzkie

Data dodania: 2024-03-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracodawca: EUROVEG KAMIL KRASOŃ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0405

Miejsce pracy: 97-371 Krzyżanów 19, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
1. Zarządzanie dokumentacją magazynową, w tym przyjmowanie i archiwizowanie dokumentów. 2. Monitorowanie i aktualizacja stanów magazynowych. 3. Przygotowywanie raportów dotyczących przyjęć i wydań towarów. 4. Współpraca z dostawcami w celu koordynacji dostaw i odbiorów towarów. 5. Obsługa systemów komputerowych do rejestracji operacji magazynowych. 6. Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z dokumentacją oraz obsługą klienta wewnętrznego. 7. Współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń dotyczących towarów. 8. Utrzymywanie porządku i czystości w miejscach pracy. 9. Sporządzanie dokumentów wysyłkowych.

Na początek umowa zlecania, 40h/tyg. i jedna zmiana 06:00-14:00, po okresie próbnym umowa o pracę i praca trzyzmianowa 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Kurs komputerowy z obsługą Symfonii i programów magazynowych
  • Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.

Pozostałe wymagania

Inne wymagania:
1. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. 2. Dokładność oraz umiejętność pracy w zespole.
3. Znajomość obsługi komputera i programów biurowych. 4. Umiejętność organizacji pracy oraz zarządzania czasem. 5. Dobra komunikacja interpersonalna. 6. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. 7. Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

NIP: 7712331257
REGON: 100604574
Adres: Adama Mickiewicza 22, 97-371 Bujny, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Jagodzińska
Nr telefonu: 502552466
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon