Pracownik magazynu - Krzyżanów, łódzkie

Data dodania: 2024-03-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracodawca: EUROVEG KAMIL KRASOŃ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0406

Miejsce pracy: 97-371 Krzyżanów 19, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
1. Obsługa wózka widłowego: załadunek i rozładunek. 2. Kompletowanie i etykietowanie towaru, z przyjętymi procedurami. 3. Dbałość o sprzęt i powierzony towar. 4. Utrzymanie porządku. Na początek umowa zlecanie - 40h/tyg. i praca od 06:00 do 14:00, po okresie próbnym umowa o pracę i praca na dwie zmiany.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Zawód: magazynier
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
  • Biegła znajomość obsługi komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania:
1. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. 2. Dokładność oraz umiejętność pracy w zespole. 3. Znajomość obsługi komputera i programów biurowych. 4. Umiejętność organizacji pracy oraz zarządzania czasem. 5. Dobra komunikacja interpersonalna
6 Uprawnienia na wózki widłowe UDT ( MILE WIDZIANE) 7. Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązków.

Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany.

NIP: 7712331257
REGON: 100604574
Adres: Adama Mickiewicza 22, 97-371 Bujny, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Jagodzińska
Nr telefonu: 502552466
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon