Pracownik zieleni/kierowca kat. "b" - Racibórz, śląskie

Data dodania: 2024-03-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Pracodawca: "ABC SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0408

Miejsce pracy: Londzina 18, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Koszenie trawy, przycinanie żywopłotów.
Wymagane Prawo jazdy kat. B.
Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn koszących.
Kontakt osobisty w godz. 8.00 do 9.30
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa
Zawód: kierowca samochodu osobowego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

NIP: 8980012191
REGON: 93287544100000
Krótki opis działalności gospodarczej: Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Adres: Londzina 18, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 660 694 907
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 08.00 do 14.00