Międzynarodowy kierowca ciężarówki pl, it, de, be, fr ,at ,ch , nl (pl/ua) - Bieruń, śląskie

Data dodania: 2024-03-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: BERTANI POLAND SP Z O O
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/24/0392

Miejsce pracy: Świerczyniecka 83, 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Bertani Poland rekrutuje kierowców.
Oferta pracy dla kierowców ciężarówek z kat. prawa jazdy C+E z doświadczeniem na autotransporterach lub bez (do przeszkolenia).
Jesteśmy międzynarodową firma transportową specjalizującą się w przewozie samochodów. Transportujemy pojazdy na terenie Europy centralnej. Oferujemy różnorodne systemy pracy: w pełnym wymiarze miesięcznym (zjazdy na bazę co 2 tygodnie) lub 3/1 lub 2/2 lub 2/1.
- wynagrodzenie zasadnicze + premie w zależności od osiągnięć 13000,00 - 15500,00 pln netto w wymiarze pełnego miesiąca pracy
- wynagrodzenie zasadnicze + premie w zależności od osiągnięć 9000,00 - 11500,00 pln netto w systemie 3/1 lub 2/1
- wynagrodzenie zasadnicze + premie w zależności od osiągnięć 5500,00 - 6500,00 pln netto w systemie 2/2
- oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, pracę z profesjonalnym zespołem logistycznym, pakiet socjalny, 2 tygodniowe szkolenie.
- na czas szkolenia oferujemy zakwaterowanie i wyżywienie
- stałe trasy oparte na kontraktach długoterminowych (trasy międzynarodowe: Polska, Włochy, Niemcy, Belgia, Francja, Austria, Szwajcaria, Niderlandy)
- rozliczenie czasu pracy wg prawa regulującego prace kierowcy międzynarodowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 05.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 17 900 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu ciężarowego
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Uprawnienia:
  • Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E
  • Prawo jazdy kat. C + E
  • doświadczenie w pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kategorii C+ E, świadectwo kwalifikacji, zaświadczenie o niekaralności, karta kierowcy, aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne. Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy.

NIP: 6460013154
REGON: 271882725
Krótki opis działalności gospodarczej: Transport drogowy towarów
Adres: Świerczyniecka 83, 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 512 254 359
E-mail: rekrutacja@bertanipoland.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail