Fryzjer damsko-męski - Zabrze, śląskie

Data dodania: 2024-03-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracodawca: SALON VENUS PAWEŁ WIŚNIEWSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer

Numer oferty: StPr/24/0293

Miejsce pracy: Dworcowa 6, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: strzyżenie damskie i męskie, stylizacja włosów, pasemka, farbowanie, czesanie okolicznościowe, pielęgnacja włosów, dbanie o czystość swojego miejsca pracy.

Praca na 3/4 etatu lub 1/2 etatu.
Praca w przedziale godzinowym 9.00-19.00, sobota 9.00-14.00.

OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSOBY Z UKRAINY (z komunikatywną znakomością języka polskiego).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 05.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 350 PLN
Opis wynagrodzenia: 1/2 etatu - wynagrodzenie 2350zł brutto
3/4 etatu - wynagrodzenie 3500zł brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: fryzjer*
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Fryzjer*
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, fryzjer damsko-męski, doświadczenie w zawodzie mile widziane

NIP: 6481027003
REGON: 366004046
Adres: Dworcowa 6, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paweł Wiśniewski
Nr telefonu: 782 308 906
E-mail: wisniok17@tlen.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: kontakt osobisty lub telefoniczny, Godziny : 10.00-18.00