Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia - Puszczykowo, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0733

Miejsce pracy: KASPROWICZA 1, 62-041 Puszczykowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Uczestnictwo w procesach zespołu sporządzającego WOPFU i IPET, analiza dostarczonej do placówki dokumentacji ucznia, prowadzenie dokumentacji pracy z uczniem, koordynacja regularnych kontaktów z rodzicami ucznia, pomoc uczniowi podczas zajęć dydaktycznych w ustalonym indywidualnie zakresie (np. pomoc w notowaniu materiału lekcyjnego, prac domowych i sprawdzianów, czytanie treści z tablicy lub podręcznika, pomoc w organizacji stanowiska pracy na lekcji), wsparcie w zakresie aktywacji ucznia do pracy, budowanie motywacji i samooceny, dostarczanie inspiracji do rozwoju zainteresowań, pomoc w komunikacji ucznia z nauczycielami i kolegami, prowadzenie dokumentacji pracy ucznia w tym dziennika zajęć, planu zajęć rewalidacji indywidualnej, arkuszy obserwacji, teczki pracy i wytworów ucznia.
praca z uczniem ze specyficznymi potrzebami. Możliwość przedłużenia zatrudnienia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 788 do 5 915 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto, w zależności od stopnia awansu, dodatek za wysługe lat.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści nauczania i wychowania gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zakresie pedagogiki specjalnej, przygotowanie pedagogiczne. Umiejętność pracy z uczniem, niekaralność.

NIP: 7771420554
REGON: 000716951
Adres: KASPROWICZA 1, 62-041 Puszczykowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 61-8133-813
E-mail: szkolapuszczykowo@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: kontakt telefoniczny, mail