Fizjoterapeuta - Jarosław, podkarpackie

Data dodania: 2024-03-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Pracodawca: POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W JAROSŁAWIU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapeuta

Numer oferty: StPr/24/0451

Miejsce pracy: 3 Maja 39A, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -Przygotowywanie stanowiska pracy i sprzętu do terapii
-udział w zespole terapeutycznym
-opracowywanie programów zajeć fizjoterapeutycznych
-prowadzenie zajęć fizjoterapeutycznych indywidualnych i grupowych zgodnie z -posiadanymi kwalifikacjami
-opracowywanie weryfikacja efektów terapii
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: fizjoterapeuta
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapeuta

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością, prawo do wykonywania zawodu-warunek konieczny
Umiejętność nawiązywania i budowania relacji, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność motywowania siebie i innych, organizacja pracy właśnej i innych osób

NIP: 7921019877
REGON: 650880776
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Doradca zawodowy
Nr telefonu: 166488428 w. 34
E-mail: lmirkiewiczgizewska@przeworsk.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Osoba do kontaktu pracodawcy: Dorota Chromińska
Nr telefonu: 16 621 53 78 w.126
E-mail: praca@psoni-jaroslaw.org.pl