Serwisant maszyn - Ostróda, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-03-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Pracodawca: WW SERVICES PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0403

Miejsce pracy: Jana III Sobieskiego 14, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Naprawa, konserwacja, montaż maszyn przemysłowych
Rodzaj umowy: Delegowanie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 04.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Samozatrudnienie.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kategorii B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: mechanika, pneumatyka, hydraulika.
Zapewniony dojazd do pracy i zakwaterowanie w hotelu.
Miejsce pracy: Polska, Europa, Afryka.
Samozatrudnienie.

NIP: 7412130371
REGON: 362922800
Adres: Jana III Sobieskiego 14, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Kompiel
Nr telefonu: 502 313 567
E-mail: wwservicespl@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 9:00 - 15:00