* pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle - Starachowice, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-03-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach
Pracodawca: HR EAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/24/0203

Miejsce pracy: inż. Władysława Rogowskiego 22, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn pakujących i in. stosowanych w przemyśle, zgrzewanie i montaż elementów, kontrola jakości, pozostałe czynności na linii produkcyjnej
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 40.0
Data rozpoczęcia: 11.03.2024
Data zakończenia: 10.03.2025
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagany język rosyjski ze względu na współpracę z załogą wielojęzykową, dobra kondycja, szybkość reakcji, bardzo dobre zdolności manualne, precyzyjność, dźwiganie ciężarów, siła i sprawność fizyczna, gotowość do pracy w systemie zmianowym, praca w godzinach nocnych oraz w weekendy i święta, nienormowane godziny pracy

NIP: 6762531868
REGON: 367587015
Adres: I. Krasickiego 8, 31-153 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Izabela NOWICKA
Nr telefonu: 512 751 090
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon