Główny księgowy - Szamotuły, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Pracodawca: POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA SZAMOTUŁY

Numer oferty: StPr/24/0199

Miejsce pracy: WRONIECKA 30, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie rachunkowości jednostki,
- wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi,
- przestrzeganie i kontrola dyscypliny finansów publicznych
dotyczących środków budżetowych,
- sporządzanie sprawozdań budżetowych i finansowych,
- kompletowanie dokumentów finansowo-księgowych,
dokonywanie przelewów, dekretowanie,
księgowanie oraz sprawdzanie pod względem
formalno-rachunkowym, finansowym dokumentów
księgowych,
- nadzór nad gromadzeniem i przechowywaniem
dokumentacji księgowej w sposób zabezpieczający
ją przed dostępem osób nieuprawnionych, zaginięciem
lub zniszczeniem,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.25
Liczba godzin pracy w miesiącu: 40.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 210 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: główny księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • wymagana podstawowa znajomość księgowości budżetowej
  • znajmość obsługi programu Comarch REP Optima
  • znajomość obsługi programu księgowego FINANSE

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1) wykształcenie:
* ukończenie ekonomicznych jednolitych studiów magisterskich, ekonomicznych wyższych studiów zawodowych, uzupełniających
ekonomicznych studiów magisterskich lub ekonomicznych studiów podyplomowych i posiadanie co najmniej 3-letniej praktyki w
księgowości lub ukończenie średniej, policealnej lub pomaturalnej szkoły ekonomicznej i posiadanie co najmniej 6-letniej praktyki
w księgowości;
2) obywatelstwo polskie, obywatelstwo kraju Unii Europejskiej lub kraju, któremu na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów
prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
3) znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania obowiązków głównego księgowego;
4) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
5) niekaralność za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz
samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe;
6) nieposzlakowana opinia;
7) stan zdrowia umożliwiający pracę na w/w stanowisku;
- zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy na 1/4 etatu (system pracy I zmianowy, godziny pracy do ustalenia indywidualnie),
- wysokośc wynagrodzenia brutto od 1.700,00 zł miesiecznie + premia półroczna oraz trzynasta pensja,
- pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia indywidualnie w zależności od doświadczenia oraz kwalifikacji zawodowych kandydata,

* możliwość wcześniejszego wprowadzenia w obsługę programów oraz temetykę księgowości budżetowej,
* osoby zaiteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych emailowo
lub kontakt telefoniczny w godzinach od 8:00 do 15:00,

NIP: 7871904932
REGON: 634215505
Adres: WRONIECKA 30, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marek Urbański
Nr telefonu: 61 29 25 808
E-mail: pbp-szamotuly@tlen.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty:
- CV,
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon