Specjalista ds. płac i księgowości - Radków, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Pracodawca: RADKOWSKIE USŁUGI KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0220

Miejsce pracy: Rynek 16, 57-420 Radków, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne),
2. Sporządzanie list płac,
3. Rozliczanie czasu pracy pracowników,
4.Dokonywanie potrąceń z wynagrodzeń pracowników,
5. Wystawianie zaświadczeń o zarobkach,
6. Sporządzanie deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US,GUS, PFRON, PPK, PŁATNIK),
7. Rozliczanie PPK.
8. Księgowanie dokumentów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • 3 letnie doświadczenie w pełnej księgowości
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, punktualnośc , umiejętnośc pracy zespołowej rzetelność, dokładnośc, zaangażowanie
[Umiejętność 1] : znajomość zagadnień kadrowo-płacowych i obsługa programu kadrowo-płacowego, programu PŁATNIK, znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

NIP: 8851637173
REGON: 02239936700000
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: marsz. Józefa Piłsudskiego 14, 57-400 Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Sosnowska
Nr telefonu: 748735069
E-mail: j.sosnowska@klodzko.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP
Osoba do kontaktu pracodawcy: Dominika Hellwing-Gruszczyńska
Nr telefonu: 74 873 64 60
E-mail: ksiegowosc@ruk-radkow.pl
Adres aplikowania pracodawcy: Rynek 16, 57-420 Radków, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie