Pracownik gastronomii (fast food) - Ruda Śląska, śląskie

Data dodania: 2024-03-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracodawca: Jacek Gabor Foodteam

Numer oferty: StPr/24/0163

Miejsce pracy: 1 Maja 385, 41-710 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków fast food (głównie kebab). Pracodawca zapewnia przeszkolenie.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h
Zawód: pracownik pomocniczy gastronomii*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziana ks. sanepidowska, w przypadku braku - pracodawca kieruje na badania.
Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę. Godziny pracy: pon-sob wg grafiku 10-22.

NIP: 6482725608
REGON: 527783729
Adres: Adama Mickiewicza 21/7, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jacek Gabor
Nr telefonu: 796 199 949
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: wstepnie telefoniczny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon