Murarz-tynkarz - Brzeszcze, małopolskie

Data dodania: 2024-03-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracodawca: LIBUD TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/jokr/24/0238

Miejsce pracy: Ofiar Oświęcimia 70A, 32-620 Brzeszcze, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Murowanie ścian, tynkowanie ręczne.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 08.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 360 do 8 000 PLN
Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych umiejętności praktycznych oraz kwalifikacji zawodowych
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: murarz-tynkarz*
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • murarz

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku, umiejętność murowania i tynkowania, predyspozycje zdrowotne do pracy na wysokości powyżej 3 metrów.
Miejsce wykonywania pracy: teren województwa śląskiego i małopolskiego - pracodawca zapewnia dowóz (oraz samochód służbowy) na miejsce wykonywania pracy - codzienne powroty do domu. W miejscu pracy obowiązuje zakaz palenia papierosów, pozostawania pod wpływem alkoholu bądź narkotyków, istnieje możliwość codziennego sprawdzania alkomatem.
Warunki zatrudnienia: pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony. System wynagradzania czasowy z dodatkiem premii uzależnionej od wykorzystanego czasu pracy i jakości wykonanej roboty. Istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych. Zakwaterowanie i wyżywienie - koszty ponosi pracodawca za wyjątkiem opłaty za media płatnych co miesiąc.

NIP: 5492453542
REGON: 382168143
Adres: Ofiar Oświęcimia 70A, 32-620 Brzeszcze, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mieczysław Wiśniewski
Nr telefonu: 604 724 259, 666 074 977
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny - 604 724 259 lub 666 074 977
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon