Referent do spraw kadr - Limanowa, małopolskie

Data dodania: 2024-03-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. JANA PAWŁA II W LIMANOWEJ

Numer oferty: StPr/24/0431

Miejsce pracy: Zygmunta Augusta 8, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz akt osobowych pracowników szkoły odpowiednio zgodnie z Kartą Nauczyciela, Kodeksem Pracy oraz innymi obowiązującymi przepisami w zakresie prawa pracy. Kompletowanie dokumentacji nezbędnej do nawiązywania z przyszłym pracownikiem stosunkiem pracy. Sporządzanie umów o pracę oraz innych form zatrudnienia. Ustalanie uprawnień pracowniczych. Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników. Rejestrowanie i rozliczanie udzielonych urlopów wypoczynkowych. Obsługa w pełnym zakresie programu Kadry systemu sQola. Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych. Sporządzanie sprawozdawczości w Systemie Informacji Oświatowej. Sporządzanie sprawozdawczości GUS i innej dla organu nadzorującego i prowadzącego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Data zakończenia: 30.10.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
Opis wynagrodzenia: + wysługa lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw kadr
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: administracja, zarządzanie lub kierunek ekonomiczny
  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: W przypadku wykształcenia średniego wymagany 1 rok doświadczenia w zakresie pracy na stanowisku urzędniczym

NIP: 7371008873
REGON: 000185643
Adres www: www.zstio.edu.pl
Adres: Zygmunta Augusta 8, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Angelika Król
Nr telefonu: 183372602
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą, pod wskazanym nr tel. - w celu umówienia spotkania rekrutacyjnego
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-15