Psycholog - Mysłowice, śląskie

Data dodania: 2024-03-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracodawca: FHU Andrzej Motyl
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia, specjalizacja: psychologia

Numer oferty: StPr/24/0109

Miejsce pracy: Towarowa 1, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wymagane min. pół roku doświadczenia w indywidualnej pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach. Możliwość umowy o pracę, godziny pracy (6-17) do uzgodnienia. Miejsce pracy: ul. Spacerowa 2 lub ul. Towarowa 1. Praca z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Praca 10 godzin tygodniowo - do uzgodnienia
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 60 PLN
Opis wynagrodzenia: system wynagradzania godzinowy
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Psycholog (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia, specjalizacja: psychologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie kierunkowe, min. 6 miesięcy doświadczenia w indywidualnej pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach

NIP: 2220013276
REGON: 271889124
Krótki opis działalności gospodarczej: Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
Adres: Towarowa 1, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 512 098 571
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon