Specjalista do spraw operacyjno-handlowych - Sierpc, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
Pracodawca: Witold Hałasiński Serwis Maszyn Pralniczych

Numer oferty: StPr/24/0195

Miejsce pracy: Bojanowska 2B, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: realizowanie zamówień sprzedażowych i zakupowych, przygotowanie ofert dla klientów, godz. pracy: 08:00-16:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw sprzedaży
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie/preferowane wyższe inżynierskie/, min. 5 lat doświadczenia w firmie usługowo-serwisowej

NIP: 9510059451
REGON: 140011647
Adres: Wiertnicza 53a, 02-952 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Witold Hałasiński
Nr telefonu: 785024401
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon