Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej - Dębe Wielkie, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W DĘBEM WIELKIM
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/210

Miejsce pracy: Strażacka 3, 05-311 Dębe Wielkie, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wsparcie w czynnosciach samoobsługowychw tym utrzymaniu higieny osobistej, wsparcie w prowadzeniu gospodarstwa domowegoi wypełnianiu ról w rodzinie, wsparcie w przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania, wsparciu w podejmowaniu aktywności życiowych i komunikowaniu się z otoczeniem.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 0.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 41 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie: 41zł/godz lub 35zł/godz
wymiar czasu pracy: do uzgodnienia
własny samochód
Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, sumienność

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widzialne w pracy na podobnym stanowisku

NIP: 8221118276
REGON: 005183778
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Przemysłowa 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karolina Kamińska-Rychlewska
Nr telefonu: 257592713 w. 408
E-mail: karolina.kaminska-rychlewska@minskmazowiecki.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje.