Kursant/policjant - Rybnik, śląskie

Data dodania: 2024-03-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Pracodawca: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH /KOMENDA MIEJSKA POLICJI W RYBNIKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0489

Miejsce pracy: 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach zachęca do wstąpienia w szeregi śląskiej Policji. Jeśli szukasz ciekawej, stabilnej i pozbawionej rutyny pracy, zostań śląskim policjantem. Rekrutacja do Policji trwa cały rok. Oferujemy: stabilną i długoletnią pracę; uprawnienia emerytalne już po 25 latach służby. Zakres obowiązków wynika z zadań Policji określonych w art. 1 pkt 2 ustawy z dn. 6 kwietnia 1990 r. o Policji. Zatrudnienie po zakończeniu postępowania kwalifikacyjnego z wynikiem pozytywnym. Dokumenty niezbędne do wszczęcia postępowania kwalifikacyjnego można składać w Komendzie Miejskiej Policji w Rybniku lub Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach. W przypadku kontaktu osobistego należy w pierwszej kolejności umówić się telefonicznie. Kontakt osobisty w Komendzie Miejskiej Policji w Rybniku ul. Armii Krajowej 5, 44-200 Rybnik. Dane kontaktowe dostępne na stronie internetowej: rybnik.slaska.policja.gov.pl w zakładce Zostań policjantem/Kontakt. Terminy rekrutacji: 8 lipca; 9 września; 30 października; 30 grudnia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 427,9 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: policjant służby prewencji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: (zgodnie z art. 25 ustawy z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji): obywatelstwo polskie; wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowego (nie jest wymagane posiadanie matury); nieposzlakowana opinia; brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe; korzystanie z pełni praw publicznych; zdolność fizyczna i psychiczna do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której należy się podporządkować; dawanie rękojmi zachowania tajemnicy służbowej; uregulowany stosunek do służby wojskowej (dot. osób podlegających kwalifikacji wojskowej).

NIP: 6340137913
REGON: 270208292
Krótki opis działalności gospodarczej: Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne
Adres: Lompy 19, 40-038 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Grzegorz Żyłka
Nr telefonu: 478511702
E-mail: doboru-szkolenia@ka.policja.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje https://slaska.policja.gov.pl/kat/zostan-policjantem/212502,Zostan-Policjantem.html
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon