Kierownik robót/ majster robót drogowych - Staszów, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-03-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Pracodawca: Tomasz Dyl
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/0159

Miejsce pracy: Towarowa 44, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót.

Organizowanie pracy podległych pracowników i podwykonawców.

Przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie.

Dbanie o terminowość prac.

Samodzielne wykonywanie prac budowlanych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik budowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Umiejętność czytania rysunków technicznych, Znajomość materiałów i technologii stosowanych w realizacji robót budowlanych.
[Umiejętność 1] : wykształcenie min. Średnie budowlane

Adres: Towarowa 44, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 508205919
E-mail: dylmex@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danychCV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail