Stolarz/stolarz meblowy - Czechowice-Dziedzice, śląskie

Data dodania: 2024-03-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: TOP HOUSE 1000 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: stolarz

Numer oferty: StPr/24/0310

Miejsce pracy: 43-502 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - montaż mebli i elementów drewnianych;
- obróbka płyt i drewna;
- montaż elewacji drewnianych;
- montaż termoizolacji;
- montaż tarasów drewnianych;
- lakierowanie, olejowanie, składanie mebli.
Praca w systemie jednozmianowym od pon. do pt. w godz. 6.00-14.00.
Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: stolarz*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: stolarz
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe na kierunku stolarz, wymagane umiejętności stolarskie, monterskie, obsługa maszyn stolarskich, umiejętność czytania rysunków technicznych, wymagane prawo jazdy kat. B, obsługa maszyn stolarskich, wymagane doświadczenia.

NIP: 6511714608
REGON: 24305518000000
Adres: MIKOŁAJA REJA 10, 44-268 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Wolańska
Nr telefonu: 664 464 189
E-mail: hr@tophouse1000.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty, telefoniczny lub CV na e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail