Opiekun medyczny - Mielec, podkarpackie

Data dodania: 2024-03-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Pracodawca: Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Mielcu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne

Numer oferty: StPr/24/0484

Miejsce pracy: Wojsławska 278, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Systematyczna obserwacja postępów i trudności podopiecznych w czynnościach samoobsługowych, pomoc w razie potrzeby. Pomaganie uczestnikom w zaspakajaniu podstawowych potrzeb biologicznych. Uczestniczenie w zajęciach zespołowych prowadzonych przez terapeutę zajęciowego, pomoc w ich organizowaniu i realizacji. Otaczanie uczestników troskliwą, adekwatną do niesprawności opieką, czuwaniem nad ich zdrowiem i bezpieczeństwem.
Wykształcenie: (szkoła policealna) Wykształcenie -ukończona policealna szkoła odpowiedniej specjalności i tytuł zawodowy lub dyplom w zawodzie.

Praca na 1/2 etatu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 145 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun medyczny*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne, medyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość przepisów: ustawy o ochronie zdrowia psychicznego, ustawy o pomocy społecznej, rozporządzenia w sprawie Środowiskowych Domów Samopomocy.
Co najmniej 3-miesięczne doświadczenie zawodowe na stanowisku w bezpośrednim kontakcie z osobami z zaburzeniami psychicznymi.

NIP: 8171884895
REGON: 180694388
Adres: Wojsławska 278, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Burghardt
Nr telefonu: 17-5837417
E-mail: kadry.zk.mielec@psouu.org.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszonę są o składanie CV w wersji papierowej w siedzibie Stowarzyszenia na ul. Wojsławska 278, księgowość pokój nr 2 lub przesłanie na adres: kadry.zk.mielec@psouu.org.pl albo o kontakt telefoniczny: 17-5837417
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - CV papierowo Mielec ul. Wojsławska 278, księgowość pokój nr 2