Intendent - Człuchów, pomorskie

Data dodania: 2024-03-01
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/2142

Miejsce pracy: Kusocińskiego 4, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opracowywanie jadłospisów zgodnie z obowiązującymi przepisami. Opracowywanie planu zakupów i składanie zamówień na artykuły żywnościowe uwzględniając zapisy ujęte w Ustawie o Zamówieniach Publicznych. Przyjmowanie i magazynowanie towaru oraz kontrolowanie cen i dat przydatności do spożycia. Wydawanie towaru z magazynu. Prowadzenie dokumentacji, rejestru jadłospisów i stanu ewidencyjnego żywionych. Wykonywanie sprawozdań żywieniowych. Dbanie o racjonalność żywienia uczestników, kaloryczność posiłków i estetykę ich wydawania. Przestrzeganie ustalonych godzin wydawania posiłków. Prowadzenie dokumentacji wynikającej ze współpracy z podmiotami zewnętrznymi (MOPS, GOPS, itp.). Przestrzeganie zasad ujętych w obiegu dokumentacji finansowo-księgowej. Staranne prowadzenie powierzonej dokumentacji. Znakowanie dokumentacji zgodnie z Instrukcją Kancelaryjną PWK OHP.. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:45-15:45.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje pracę w stabilnej instytucji sektora finansów publicznych, możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych, fundusz motywacyjny/nagród, dofinansowywanie do wypoczynku pracownika, dofinansowywanie do zorganizowanego wypoczynku dziecka, świadczenia rzeczowe lub pieniężne z okazji świąt. Do wynagrodzenia naliczany jest dodatek stażowy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: intendent
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: minimum 2 lata stażu pracy na podobnym stanowisku przy wykształceniu wyższym lub 5 lat stażu pracy przy wykształceniu średnim, umiejętności organizacyjne i samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych, obsługa pakietu MS Office.

NIP: 5832164080
REGON: 001036744
Adres www: www.ohp.pl
Adres: Grunwaldzka 56, 80-241 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 301 79 16
E-mail: sekretariat@pomorska.ohp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail