Kierownik ośrodka wsparcia - Gniew, pomorskie

Data dodania: 2024-03-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: Kolory Życia
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0205

Miejsce pracy: Kusocińskiego 10, 83-140 Gniew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie ośrodka i nadzór nad pracownikami w tym przygotowanie i prowadzenie zajęć dla uczestników Dziennego Domu Seniora:
1. Kierowanie bieżącą działalnością Dziennego Domu Senior +,
2. Realizacja programu działalności Dziennego Domu Senior +,
3. Prowadzenie postępowania proceduralnego związanego z przyjęciami Seniorów lub rezygnacją z dalszego pobytu w Dziennym Domu Senior +,
4. Nadzór i prowadzenie Dziennego Domu Senior + w Gniewie,
5. Opracowanie planu pracy Dziennego Domu Senior +, i czuwanie nad jego realizacją,
6. Odpowiedzialność za powierzony majątek, w tym realizacja wydatków Dziennego Domu Senior +,
7. Dbanie o prawidłowe prowadzenie i zabezpieczenie dokumentacji Dziennego Domu Senior +,
8. Prowadzenie dokumentacji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: naczelnik / kierownik wydziału
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Samodyscyplina
  • Kreatywność
  • Dyplom - specjalizacja z zakresu organizacji pomocy społecznej
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, dokładność, zaangażowanie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Dobra znajomość obsługi komputera w tym programów biurowych.
[Inne] : Koniecznie ukończona: Organizacja Pomocą społeczną i trzy letni staż pracy w oparciu o ustawę o Pomocy Społecznej.
Mile widziane ukończenie kurs terapii zajęciowej.

NIP: 5932551244
REGON: 220815625
Adres: ŚW. GRZEGORZA 5, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariusz Portjanko
Nr telefonu: 790250581
E-mail: prezes@koloryzycia.org.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail